Zasoby

Informacje na temat cięcia strumieniem wody możesz otrzymywać w wybrany sposób.

Oglądaj na żywo. Wydrukuj, przeczytaj, przekaż innym. Słuchaj i ucz się, lub przeglądaj w wolnym czasie. Zapraszamy do korzystania z naszego bogatego zbioru widomości o cięciu strumieniem wodnym w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Wideo

Ten niezwykły proces cięcia strumieniem wody fascynuje przy obserwacji. Usiądź, zrelaksuj się i popatrz na maszyny Flow w akcji

Seria Mach 500

System Mach 500 jest bezkonkurencyjny pod względem dokładności i szybkości cięcia, co czyni go najbardziej efektywnym z dostępnych na rynku. Ten system jest rewolucyjny właśnie pod względem niezawodności i wydajności i jest objęty naszym szerokim programem serwisowym w branży obrabiarek strumieniowych. System Mach 500 jest niespotykanie elastyczny i można go dostosować do wszystkich wymagań klienta.

Do pobrania

Czasami dobrze dobrze jest mieć informacje o produkcie w fizycznej, namacalnej formie.  Zapoznaj się z naszymi broszurami i raportami dotyczącymi produktów, zastosowań, akcesoriów, technologii cięcia strumieniem wodnym i innymi. Sprawdź, pobierz i przeczytaj w wolnym czasie

Seminaria internetowe

Oglądnij krótkie prezentacje przedstawiane przez ekspertów na dziedzinie cięcia strumieniem wodnym. Obejrzyj poprzednią prezentację lub zarejestruj się na nadchodzące wydarzenia na żywo. W ich trakcie, podczas interaktywnej części pytań i odpowiedzi, uzyskasz odpowiedź na twoje pytania. Poszukaj terminów nadchodzących seminariów lub przejrzyj wcześniej nagrane prezentacje

Featured Webinar

Ciekawa Webinar: Wyższe ciśnienie i cięcie 3D

Interesujesz się nowinami z dziedziny cięcia strumeniem wodnym? W tej krótkiej prezentacji eksperci ujawniają, dlaczego wyższe ciśnienie lepiej działa. Omawiają też ewolucję cięcia 2D do 3D. Dostępny tylko w języku angielskim.

Pobierz seminarium internetowe

Dotychczasowe seminaria internetowe

Ewolucja programowania maszyn do cięcia strumieniem wodnym

W tym seminarium eksperci omawiają najczęstsze trudności, oprogramowanie maszyny do cięcia strumieniem wodnym oraz jego historię. Pokazują również rzeczywiste przykłady cięcia 5-osiowego. Dostępny tylko w języku angielskim.

Pobierz seminarium internetowe

Dlaczego należy rozważyć maszynę do cięcia wodą

W tym seminarium eksperci omawiają tą wyjątkową technologię cięcia strumieniem wodnym, jej wydajność i jej korzyści. Omawiają też już pewne oraz i całkiem nowe zastosowania. Dostępny tylko w języku angielskim.

Pobierz seminarium internetowe

Cięcie strumieniem wodnym 3D: Dodanie nowego wymiaru możliwości

W tym seminarium eksperci omawiają trudności charakterystyczne dla wieloosiowego cięcia strumieniem wodnym oraz wykorzystanie tej technologii do produkcji bardzo skomplikowanych części. Omawiają też przykłady wykorzystania najnowszej technologii Dynamic Waterjet® XD do rozwoju i poszerzania zakresu działalności firm. Dostępny tylko w języku angielskim.

Pobierz seminarium internetowe

Słowniczek technologii cięcia wodą

Osobom zapoznającym się z tą technologią zwroty dotyczące ciecia wodą mogą wydawać się niecodzienne. Przeglądnij definicje technologii cięcia strumieniem wody (od znanych do niejasnych), w celu dokładnego zapoznania się z tym sposobem obróbki.

Skorzystaj z tego urzytnego zasobu, aby zapoznać się z terminologią cięcia strumieniem wodnym

Przeglądnij słowniczek ciecia wodą

Zapytaj doktora Hashish

Dr Mohamed Hashish kierował zespołem inżynierów, którzy w latach 70 odkryli cierny strumień wody. Dr Hashaish jest wiodącym na świecie ekspertem w wykorzystaniu wysokiego ciśnienia (z ponad 45 patentami) i tribologii, i szczerze mówiąc, jednym z najmilszych, najbardziej błyskotliwych ludzi, których znam.

Pomimo ogromniej listy osiągnięć chętnie odpowiada na pytania od indywidualnych osób na temat strumienia wody. Lepiej już być nie może.

Zadaj pytanie