Lipiec 2015

Firma Flow Waterjet otworzyła światowej klasy ośrodek zastosowań i szkoleń w zakresie technologii strumienia wodnego

KENT, WA--(Marketwired - 29 lipca 2015) - Flow International Corporation, wiodąca na świecie firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji przemysłowych obrabiarek strumieniowych, poinformowała dzisiaj o otwarciu Ośrodka Technologicznego dla klientów w Kent (stan Washington). Nowy Ośrodek Technologiczny o powierzchni 1300 m2 będzie zapewniać wszechstronne szkolenia dla klientów oraz wsparcie inżynieryjne w zakresie zastosowań.

W Ośrodku Technologicznym o powierzchni 1300 m2, w dwóch nowych pomieszczeniach klasowych organizowane będą światowej klasy szkolenia z dziedziny technologii cięcia strumieniem wodnym. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w laboratorium technologiczne, przeznaczone do szkolenia klientów w zakresie konserwacji, oprogramowania, zaawansowanych zastosowań i innych zagadnień. W każdym pomieszczeniu klasowym znajduje się laboratorium wyposażone we wszystkie modele systemu Mach: Mach 2b, Mach 2c, Mach 3b oraz Mach 4c.

„W miarę dokonywania dalszych nakładów inwestycyjnych nasze zakłady produkcyjne o powierzchni 13 000 m2 stają się dla nas za ciasne i dlatego ogromnie cieszymy się z naszego nowego, supernowoczesnego ośrodka szkoleniowego o powierzchni 1300 m2" - mówi David Savage, prezes i dyrektor naczelny Waterjet Holdings, Inc. „Nowy obiekt to realizacja naszych zobowiązań wobec klientów i branży. Naszym celem jest dalszy rozwój technologii cięcia strumieniem wodnym, a nowy obiekt pozwoli nam na podzielenie się osiągnięciami w tej dziedzinie z naszymi klientami”.

O firmie Flow International

Flow International Corporation to globalna produkcyjna firma technologiczna, dostarczająca na rynek światowej klasy produkty. Firma oferuje szerokiej bazie klientów przywództwo technologiczne oraz znakomite obrabiarki strumieniowe, zaspokajając potrzeby w zakresie procesów cięcia i przygotowania powierzchni, dostarczając wyśmienite rozwiązania w dziedzinie technologii cięcia strumieniem wody oraz zapewniając możliwości dynamicznego rozwoju klientów.

Kontakt z mediami

Colleen Carnagey
Relacje z mediami
Flow International 
253-850-3500 
ccarnagey@flowcorp.com