Usługi serwisowe

Od ponad 40 lat czujemy się zobowiązani do wspierania naszych klientów na drodze do sukcesu. W rezultacie, prawie 1 system na 3 dostarczany jest naszym stałym klientom. Dysponujemy największym zespołem pomocy technicznej o najwyższych kwalifikacjach, którego doświadczenie przyczynia się do zapewnienia Państwa sukcesu.

Skontaktuj się z działem Usług serwisowych Flow

Jakość jest istotna. Wydajność jest istotna. Usługi serwisowe są istotne.

Zadzwoń: +49–(0)18 05–35 69 46

 

Zabezpiecz swoje inwestycje

Zakupiony przez Państwa system strumieniowy stanowi szczególną inwestycję. Prosimy zaufać swojemu wyborowi, podobnie jak i my ufamy naszym systemom. Udzielamy najlepszych warunków gwarancyjnych, jakie są dostępne w branży.

 

Bezpieczeństwo jest istotne.

Pod względem technicznym obrabiarki strumieniowe Flow przekraczają wymagania określone w normach ASME - jedynych standardach uznawanych w odniesieniu do urządzeń wysokociśnieniowych. Wszystkie nasze systemy są produkowane w zakładach posiadających certyfikaty ASME. W istocie rzeczy jesteśmy jedynym producentem systemów strumieniowych, który podjął takie zobowiązanie. Dzięki komponentom zaprojektowanym i wyprodukowanym zgodnie z najbardziej surowymi normami, urządzenia charakteryzują się długim okresem trwałości użytkowej.

Programy lojalnościowe

 

Nasze wzajemne relacje, jak również Państwa lojalność względem usług, systemów i oryginalnych części Flow mają dla nas ogromne znaczenie. W dowód wdzięczności oferujemy naszym wiernym klientom wyjątkowe korzyści i programy lojalnościowe. Cenimy Państwa, wsparcie, jakiego nam Państwo udzielają oraz lojalność w stosunku do firmy Flow. Wyrazem naszej wdzięczności są specjalne oferty i nagrody.

Globalne usługi serwisowe

Nasza ogólnoświatowa sieć usług serwisowych świadczonych przez certyfikowane zakłady obejmuje wszystkie kontynenty.

Wyznacz termin kolejnego serwisu

Aby zapewnić bezawaryjne działanie systemów zakupionych przez naszych klientów, w prawie wszystkich lokalizacjach na świecie jesteśmy dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu.
 

Zadzwoń: +49–(0)18 05–35 69 46 lub wysłać do nas wiadomość

Przedstawiamy zespół specjalistów zajmujących się urządzeniami strumieniowymi

Nasi certyfikowani technicy to entuzjaści technologii cięcia strumieniem wodnym. Średni okres ich zatrudnienia wynosi 10 lat i jest dłuższy niż liczba lat doświadczenia naszych konkurentów w zakresie działalności związanej z technologią cięcia strumieniem wodnym. Nasz zespół doskonale zna szczegóły związane z zakupionym przez Państwa urządzeniem i wie, jak zapewnić jego niezawodną pracę. Usługi serwisowe są istotne.

Czy chcesz zostać członkiem naszego zespołu?

I Ty możesz wejść w skład tej elitarnej grupy.

Zapoznaj się z ofertami zatrudnienia i znajdź swoje miejsce w firmie Flow

Careers at Flow