We use cookies to create the most secure and effective website possible for our customers. Full details can be found here.

Usługi serwisowe

Od ponad 40 lat czujemy się zobowiązani do wspierania naszych klientów na drodze do sukcesu. W rezultacie, prawie 1 system na 3 dostarczany jest naszym stałym klientom. Dysponujemy największym zespołem pomocy technicznej o najwyższych kwalifikacjach, którego doświadczenie przyczynia się do zapewnienia Państwa sukcesu.

Skontaktuj się z działem Usług serwisowych Flow

Jakość jest istotna. Wydajność jest istotna. Usługi serwisowe są istotne.

Zadzwoń: +49–(0)18 05–35 69 46

 

Zabezpiecz swoje inwestycje

Zakupiony przez Państwa system strumieniowy stanowi szczególną inwestycję. Prosimy zaufać swojemu wyborowi, podobnie jak i my ufamy naszym systemom. Udzielamy najlepszych warunków gwarancyjnych, jakie są dostępne w branży.

 

Bezpieczeństwo jest istotne.

Pod względem technicznym obrabiarki strumieniowe Flow przekraczają wymagania określone w normach ASME - jedynych standardach uznawanych w odniesieniu do urządzeń wysokociśnieniowych. Wszystkie nasze systemy są produkowane w zakładach posiadających certyfikaty ASME. W istocie rzeczy jesteśmy jedynym producentem systemów strumieniowych, który podjął takie zobowiązanie. Dzięki komponentom zaprojektowanym i wyprodukowanym zgodnie z najbardziej surowymi normami, urządzenia charakteryzują się długim okresem trwałości użytkowej.

Programy lojalnościowe

 

Nasze wzajemne relacje, jak również Państwa lojalność względem usług, systemów i oryginalnych części Flow mają dla nas ogromne znaczenie. W dowód wdzięczności oferujemy naszym wiernym klientom wyjątkowe korzyści i programy lojalnościowe. Cenimy Państwa, wsparcie, jakiego nam Państwo udzielają oraz lojalność w stosunku do firmy Flow. Wyrazem naszej wdzięczności są specjalne oferty i nagrody.

Globalne usługi serwisowe

Nasza ogólnoświatowa sieć usług serwisowych świadczonych przez certyfikowane zakłady obejmuje wszystkie kontynenty.

Wyznacz termin kolejnego serwisu

Aby zapewnić bezawaryjne działanie systemów zakupionych przez naszych klientów, w prawie wszystkich lokalizacjach na świecie jesteśmy dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu.
 

Zadzwoń: +49–(0)18 05–35 69 46 lub wysłać do nas wiadomość

Przedstawiamy zespół specjalistów zajmujących się urządzeniami strumieniowymi

Nasi certyfikowani technicy to entuzjaści technologii cięcia strumieniem wodnym. Średni okres ich zatrudnienia wynosi 10 lat i jest dłuższy niż liczba lat doświadczenia naszych konkurentów w zakresie działalności związanej z technologią cięcia strumieniem wodnym. Nasz zespół doskonale zna szczegóły związane z zakupionym przez Państwa urządzeniem i wie, jak zapewnić jego niezawodną pracę. Usługi serwisowe są istotne.

Czy chcesz zostać członkiem naszego zespołu?

I Ty możesz wejść w skład tej elitarnej grupy.

Zapoznaj się z ofertami zatrudnienia i znajdź swoje miejsce w firmie Flow

Careers at Flow