Training

Szkolenie

Ponieważ są to najbardziej wszechstronne obrabiarki na świecie, ich zastosowanie, jak również typy użytkowników charakteryzują się dużą różnorodnością. Z tego względu, oferujemy szeroki wybór opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferowane przez Flow programy szkoleniowe w trybie online, na terenie naszego zakładu lub obiektu klienta są dostosowane do potrzeb szerokiego kręgu odbiorców i z pewnością przyczynią się do sukcesu Państwa działalności.

Szkolenie na terenie naszego zakładu

 

 

Training in our Factory

Kursanci w ośrodku mają możliwość korzystania ze sprzętu szkoleniowego podczas zapoznawania się z zasadami diagnozowania problemów w scenariuszach opracowanych na podstawie rzeczywistych sytuacji. Szkolenie praktyczne prowadzone przez naszych ekspertów w dziedzinie zastosowań zapewnia wszystkim uczestnikom należną uwagę. Po zakończeniu kursu posiadają oni gruntowną znajomość urządzenia oraz zasad jego konserwacji.

 

Szkolenie na terenie zakładu klienta

 

 

Firma Flow oferuje również wygodne szkolenia na terenie zakładu klienta.  Nasi certyfikowani instruktorzy podzielą się swoją wiedzą w ramach programów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Szkolenie Online

 

Training Online

Firma Flow oferuje również możliwość korzystania z internetowego portalu szkoleniowego WaterjetConnect, który zapewnia naszym klientom dostęp do biblioteki seminariów szkoleniowych i filmów wideo, pomocnych w odświeżaniu umiejętności oraz zapoznawaniu nowych pracowników z obrabiarką strumieniową.

Bezpieczeństwo

Bez względu na to, którą opcję szkoleniową Państwo wybiorą, priorytetowe znaczenie ma bezpieczeństwo, które stanowi podstawę każdego kursu. Jako partnerzy w prowadzonej przez Państwa działalności, doskonale rozumiemy znaczenie ochrony najważniejszej inwestycji, jaką Państwo posiadają... ludzi zatrudnionych w Państwa firmie.

safety