Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Mach 500
Mach 500

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Seria Mach 500

Make More

System Mach 500 jest bezkonkurencyjny pod względem dokładności i szybkości cięcia, co czyni go najbardziej efektywnym z dostępnych na rynku. Ten system jest rewolucyjny właśnie pod względem niezawodności i wydajności i jest objęty naszym szerokim programem serwisowym w branży obrabiarek strumieniowych.
System Mach 500 jest niespotykanie elastyczny i można go dostosować do wszystkich wymagań klienta.

Porównaj maszyny serii MachPobierz broszurę

Nowoczesna architektura  Mach 500

Nowoczesna architektura

Mach 500, niezwykle silny i precyzyjny system do cięcia strugą wodno-ścierną, jest wynikiem intensywnych badań z jednoczesnym uwzględnieniem wielu życzeń klientów. Jego konstrukcja wynosi produktywność i ergonomię na wyższy poziom, czyniąc Twoje przedsiębiorstwo jeszcze bardziej wydajnym. Żadna inna obrabiarka strumieniowa nie może się z nim mierzyć..

Niezrównana dokładność Mach 500

Niezrównana dokładność

Dzięki nowoczesnej architekturze, systemom napędowym o wysokiej dokładności i wiodącej technologii systemów wysokociśnieniowych Flow, Mach 500 jest niezrównana pod względem prędkości i dokładności. Jej połączenie z Dynamic Waterjet XD i Compass sprawia, że żaden inny system do cięcia strugą wodno-ścierną nie wytrzymuje porównania.

FlowXpert 2016 na maszynie Mach 500

Płynne ruchy

Mach 500 jest wyposażona w najlepsze systemy sterowania i systemy napędowe oraz w system napędów precyzyjnych wiodących producentów. W połączeniu z oprogramowaniem opartym na modelu zaprojektowaliśmy tym samym najszybszą i najbardziej precyzyjną obrabiarkę strumieniową na rynku.

Przepływ technologii pomp ultrawysokiej ciśnienia jako fundamencie Mach 500

Solidna podstawa

Technologia pomp wysokociśnieniowych, sterowanie maszyny, głowice tnące, wiodące w branży oprogramowanie i innowacyjna kinematyka w 5 osiach, w której Flow wykonało pionierską pracę, stanowią podstawę Mach 500.

Daj się szkoleniu systemowemu z gwarancją serwisu Flow

Gwarantowany serwis

Użytkownik Mach 500 ma we Flow zaufanego partnera w obszarze serwisu, części zamiennych, szkoleń, i wiele więcej. Wprowadzając serię Mach firma Flow wyznaczyła nowy standard w przemyśle i oferuje skończone rozwiązania w systemach maszyny, oprogramowaniu, serwisie i programie wsparcia.

Dynamic XD cutting aluminum

Konfiguracja na miarę

Dzięki tysiącom konfiguracji mamy właściwe rozwiązanie dla Twojej produkcji.


Konfiguracja na zamówienie

Dokonaj wyboru spośród tysięcy dostępnych konfiguracji

Flow Mach 500 2020 2020
Mach 500 2040 waterjet system 2040
Flow Mach 500 3020 3020
Flow Mach 500 4040 4040
Flow Mach 500 4080 4080

Dane techniczne

Prędkość posuwu

17,8 m/min

Dokładność ustalania wzdłużnego

± 0,038 mm/m

Powtarzalność

0,03 mm


Opcje w zakresie podstawowych komponentów

Dynamic XD®
Precyzyjny ruch 5-osiowy, zapewniający możliwość precyzyjnego cięcia kątów złożonych.W połączeniu z funkcją Compass głowica Dynamic XD stanowi najszybszy, najbardziej precyzyjny system tnący, zapewniający ogromną elastyczność.

Standardowy strumień tnący
Wykorzystuje ścierniwo do wytworzenia strumienia o dużej prędkości, który jest w stanie przeciąć w zasadzie dowolny twardy materiał poprzez erozję z prędkością ponaddźwiękową.

Dynamic Waterjet®
Nieprawdopodobna precyzja cięcia, które odbywa się z trzykrotnie większą prędkością i wyższą dokładnością niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych obrabiarek strumieniowych.

Strumień czystej wody
Cięcie cienkim jak włos strumieniem czystej wody, idealnie nadającym się do obróbki miękkich materiałów.

HyperJet®
6500 BARÓW
Utrzymanie ciągłego ciśnienia roboczego 6000 barów zapewnia maksymalną wydajność .

HyPlex® Prime
4150 BARÓW
Najmocniejsza i najnowocześniejsza pompa z napędem bezpośrednim z doastępnych na rynku, dostarcza wytwarzające ciśnienie na poziomie 4150 barów.

Multiplikator
4150 BARÓW
Wysokociśnieniowa pompa, charakteryzująca się najdłuższą żywotnością i najniższymi wymogami w zakresie konserwacji spośród wszystkich dostępnych na rynku pomp, o stałym ciśnieniu roboczym 4150 barów.

FlowXpert® 2016
FlowXpert 2016 to najszybsze i najbardziej inteligentne z dostępnych na rynku, oparte na modelu 3D oprogramowanie CAD/CAM dla obrabiarek strumieniowych.

FlowCut™
System sterowania, integrujący pracę pompy i głowicy tnącej oraz posuw w płaszczyźnie XY. ależy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, jak rodzaj materiału, jego grubość i żądane wykończenie krawędzi, a FlowCut wykona resztę.

FlowPath™
Proste podstawy technologii cięcia strumieniem wody. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom rysowania CAD i wielu funkcjom związanym z cięciem strugą wodno-ścierną, FlowPath nie pozostawia nic przypadkowi. Niezależnie od umiejętności operatorów powstają pierwszorzędne detale.

FlowNest®
Pełne rozmieszczenie geometryczne, optymalnie dostosowane do zasad cięcia strumieniem.

Jesteśmy po to, aby ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój zakład, spodziewasz się tego, co najlepsze. Naszym zadaniem jest zapewnienie naszym klientom narzędzia niezbędnego do zoptymalizowania pracy ich systemu. Szkolenia klientów mogą odbywać się zarówno w centrum szkoleniowym jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.
Szukaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?
Dowiedz się, co należy wiedzieć, aby
dokonać idealnego wyboru