System strumieniowy zaprojektowany specjalnie dla Ciebie

Oferowane przez Flow maszyny do cięcia strumieniem wodnym serii Mach dostosowane są, bez względu na ich zastosowanie, do potrzeb każdego budżetu.

Porównaj maszyny serii Mach

System strumieniowy zaprojektowany specjalnie dla Ciebie

Oferowane przez Flow maszyny do cięcia strumieniem wodnym serii Mach dostosowane są, bez względu na ich zastosowanie, do potrzeb każdego budżetu.

Porównaj maszyny serii Mach

The Mach 4c Series

Sięganie w przyszłość

Solidny projekt i zgrabna konstrukcja modularna - każdy komponent w urządzeniu Mach 4 jest zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności. Pobierz broszurę

Solidny projekt

Wytrzymała konstrukcja Mach 4 jest wykonana z zastosowaniem precyzyjnie obrobionych spawów ze stali odprężanej lub żeliwnych odlewów, co sprawia, że z łatwością wytrzymuje nawet najcięższe warunki robocze.

Modularna konstrukcja

W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku systemów, modularna konstrukcja umożliwia dostosowywanie urządzenia do rosnących potrzeb produkcyjnych. W miarę konieczności można zwiększać wielkość stołu, poprawiając tym samym zdolności produkcyjne urządzenia oraz powierzchnię cięcia.

Zero luzu

System prowadnic zębatych Nexen, oferowany wyłącznie przez Flow, zapewnia prędkość i precyzję przy jednoczesnej całkowitej eliminacji luzów. Układ ten bezkompromisowo łączy w sobie najlepsze cechy silników liniowych, śrub z nakrętkami kulkowymi i systemów prowadnic zębatych, zapewniając dużą prędkość cięcia i niezrównaną precyzję.

Mobilna konsola sterowania

Mobilna konsola sterowania z ekranem dotykowym, którą dla wygody użytkownika można swobodnie przesuwać w sąsiedztwie urządzenia.

Lepsza widoczność obrabianego elementu

Ekskluzywne, ukryte pod mostkiem oświetlenie zapewnia lepszą widoczność, co pomaga w osiągnięciu wyższej dokładności cięcia i redukuje stopień zmęczenia operatora.

Schodek ułatwiający dostęp

Konstrukcja urządzenia zapewnia maksymalną jego stabilność. Podstawę stabilizującą można także wykorzystać jako zintegrowany schodek, zapewniający operatorowi w przypadku potrzeby dodatkowy dostęp do poddawanego obróbce elementu.

System ergonomicznego otwierania stopą

Inny przykład cenionych przez operatorów usprawnień to unikatowy system otwierania stopą, zapewniający wygodniejszy dostęp do stołu roboczego.


Dostępne maszynowe Rozmiary

Wybierz , aby zobaczyć rozmiar maszyny konfiguracji.

[Dostępnych jest ponad 40 konfiguracji]

2020c
3080c
4020c
4080c

Dane techniczne

Prędkość posuwu

36 m/min

Dokładność prostoliniowości

+/- 0,025 mm/m

Powtarzalność

+/- 0,025 mm


Podstawowe opcje komponentów

Cięcie strumieniem czystej wody
Strumień czystej wody o średnicy włosa, idealny do cięcia miękkich materiałów.

Dynamic Waterjet®
Opatentowana technologia Flow w zakresie eliminacji zjawiska zaokrąglenia krawędzi czyli zjawiska powstawania stożka przy rozcinananiu elementów.Uzyskujemy zwiększenie precyzji cięcia oraz skrócenia cyklu produkcji części w porównaniu z konwencjonalnym urządzeniem strumieniowym.

Standardowy system strumieniowy
Wykorzystuje właściwości ścierne garnetu, co zasadniczo umożliwia cięcie dowolnego twardego materiału.

Dynamic XD®
Tnie z wysoką precyzją przy posuwie wzdłuż 5 osi, umożliwiając ścinanie pod kątem oraz wykonywanie złożonych kątów.

HyPlex® Prime
4,150 BARÓW
Wysokociśnieniowa pompa, najbardziej zaawansowana z dostępnych na rynku urządzeń z napędem bezpośrednim, wytwarzająca ciśnienie na poziomie 4150 barów.

HyperJet®
6,500 BARÓW
Utrzymanie ciągłego ciśnienia roboczego 6000 barów zapewnia maksymalną wydajność.

Pompa multiplikatorowa
4,150 BARÓW
Wysokociśnieniowa pompa, charakteryzująca się najdłuższym cyklem życia i najniższymi wymogami w zakresie konserwacji spośród wszystkich dostępnych na rynku pomp, pracująca przy ciągłym ciśnieniu roboczym 4150 barów.

FlowPath™
Należy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, takie jak rodzaj materiału, grubość i pożądana obróbka krawędzi, a FlowPath wykona resztę.

FlowXpert® 2015
Najwyższej jakości oprogramowanie, zapewniające większą efektywność pracy w systemie 3D przy jednoczesnym obniżeniu stopnia jej złożoności.

FlowNest®
Zaawansowany moduł zapewniający kontrolę geometrii, umożliwiający zagnieżdżanie mniejszych elementów wewnątrz większych.

FlowCut™
System sterowania układami urządzenia strumieniowego, integrujący pracę wysokociśnieniowej pompy, głowicy tnącej i stołu roboczego XY.

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój warsztat, spodziewasz się tego, co najlepsze. Zobowiązujemy się, aby zapewnić naszym klientom narzędzia niezbędne do zoptymalizowania pracy ich systemu. Organizujemy zarówno szkolenia teoretyczne, jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow.

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.

Odkrywaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?

Dowiedz się, jakie podstawowe czynniki należy uwzględnić, aby dokonać idealnego wyboru