Używamy plików cookies, aby stworzyć najbardziej bezpieczną i efektywną stronę dla naszych klientów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

 

The Mach 300 Series

Move Forward

Maszyna Mach 300 została zaprojektowana z myślą o niezawodnej wydajności. System oferuje Państwu praktyczne i wydajne rozwiązanie. Stanowi połączenie zaawansowanej technologii cięcia Flow z małymi gabarytami, co zapewnia minimalizację zajmowanej powierzchni podłogi i kosztów.

Porównaj maszyny serii MachPobierz broszurę

Zaprojektowany z myślą o wartości

Zaprojektowany z myślą o wartości

Mach 300 to maszyna zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wartości i niezrównanego w branży obrabiarek strumieniowych zwrotu z inwestycji. Zaawansowana technologia Flow i jednolita konstrukcja stalowa stanowią solidny fundament dla osiągnięcia wysokiej wydajności cięcia.

Osiągnięcie wysokiej produktywności to nie problem

Osiągnięcie wysokiej produktywności to nie problem

Mach 300 z łatwością radzi sobie z produkcją dużej ilości części. System Dynamic Waterjet® przenosi Mach 300 na kolejny poziom wydajności i precyzji cięcia. Niewielkie gabaryty i szybka instalacja maszyny ułatwiają bezproblemową produkcję części.

Wsparcie, na które można liczyć

Wsparcie, na które można liczyć

Zapewnienie wysokiej produktywności i niezawodności wymaga światowej klasy wsparcia. Bramki świetlne, stanowiące standardowe wyposażenie każdej maszyny Mach 300, certyfikowani technicy firmy Flow, którzy zapewniają pomoc w potrzebie - oto właściwi eksperci i programy, którzy będą Państwu towarzyszyć przez cały okres użytkowania systemu do cięcia strugą wodno-ścierną.


Dostępne maszynowe rozmiary

Wybierz , aby zobaczyć rozmiar maszyny konfiguracji.

Mach 300 2015 2015
Mach 300 3015 3015

Dane techniczne

Prędkość posuwu

do 12 m/min

Dokładność ustalania wzdłużnego

±0,053 mm/m

Powtarzalność

0,035 mm


Opcje w zakresie podstawowych komponentów

Standardowy strumień wody
Dzięki dodaniu ścierniwa można przeciąć niemal każdy twardy materiał.

Strumień czystej wody
Strumień czystej wody o średnicy włosa, idealny do cięcia miękkich materiałów.

Dynamic Waterjet®
Trzykrotnie większa prędkość i precyzja w porównaniu ze standardowym strumieniem wody.

HyperJet®
6.500 barów
Utrzymanie ciągłego ciśnienia roboczego na poziomie 6.000 barów zapewnia maksymalną wydajność.

HyPlex® Prime
4.150 barów
Najmocniejsza i najnowocześniejsza z dostępnych na rynku pompa z napędem bezpośrednim, wytwarzająca ciśnienie na poziomie 4.150 barów.

Pompa wzmacniaczowa
4.150 barów
Najtrwalsza i najbardziej bezobsługowa pompa ultra wysokociśnieniowa w branży ze stałym ciśnieniem roboczym 4.150 barów.

FlowXpert® 2016
FlowXpert 2016 to najszybsze i najbardziej inteligentne z dostępnych na rynku, oparte na modelu 3D oprogramowanie CAD/CAM dla obrabiarek strumieniowych.

FlowCut™
System sterowania, integrujący pracę pompy i głowicy tnącej oraz posuw w płaszczyźnie XY. ależy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, jak rodzaj materiału, jego grubość i żądane wykończenie krawędzi, a FlowCut wykona resztę.

FlowPath™
Proste podstawy technologii cięcia strumieniem wody. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom rysowania CAD i wielu funkcjom związanym z cięciem strugą wodno-ścierną, FlowPath nie pozostawia nic przypadkowi. Niezależnie od umiejętności operatorów powstają pierwszorzędne detale.

FlowNest®
Pełne rozmieszczenie geometryczne, optymalnie dostosowane do zasad cięcia strumieniem.

Jesteśmy po to, aby ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój zakład, spodziewasz się tego, co najlepsze. Naszym zadaniem jest zapewnienie naszym klientom narzędzia niezbędnego do zoptymalizowania pracy ich systemu. Szkolenia klientów mogą odbywać się zarówno w centrum szkoleniowym jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.
Szukaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?
Dowiedz się, co należy wiedzieć, aby
dokonać idealnego wyboru