We use cookies to create the most secure and effective website possible for our customers. Full details can be found here.

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

 

The Mach 300 Series

Move Forward

Maszyna Mach 300 została zaprojektowana z myślą o niezawodnej wydajności. System oferuje Państwu praktyczne i wydajne rozwiązanie. Stanowi połączenie zaawansowanej technologii cięcia Flow z małymi gabarytami, co zapewnia minimalizację zajmowanej powierzchni podłogi i kosztów.

Porównaj maszyny serii MachPobierz broszurę

Zaprojektowany z myślą o wartości

Zaprojektowany z myślą o wartości

Mach 300 to maszyna zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wartości i niezrównanego w branży obrabiarek strumieniowych zwrotu z inwestycji. Zaawansowana technologia Flow i jednolita konstrukcja stalowa stanowią solidny fundament dla osiągnięcia wysokiej wydajności cięcia.

Osiągnięcie wysokiej produktywności to nie problem

Osiągnięcie wysokiej produktywności to nie problem

Mach 300 z łatwością radzi sobie z produkcją dużej ilości części. System Dynamic Waterjet® przenosi Mach 300 na kolejny poziom wydajności i precyzji cięcia. Niewielkie gabaryty i szybka instalacja maszyny ułatwiają bezproblemową produkcję części.

Wsparcie, na które można liczyć

Wsparcie, na które można liczyć

Zapewnienie wysokiej produktywności i niezawodności wymaga światowej klasy wsparcia. Bramki świetlne, stanowiące standardowe wyposażenie każdej maszyny Mach 300, certyfikowani technicy firmy Flow, którzy zapewniają pomoc w potrzebie - oto właściwi eksperci i programy, którzy będą Państwu towarzyszyć przez cały okres użytkowania systemu do cięcia strugą wodno-ścierną.


Dostępne maszynowe rozmiary

Wybierz , aby zobaczyć rozmiar maszyny konfiguracji.

Mach 300 2015 2015
Mach 300 3015 3015

Dane techniczne

Prędkość posuwu

do 12 m/min

Dokładność ustalania wzdłużnego

±0,053 mm/m

Powtarzalność

0,035 mm


Opcje w zakresie podstawowych komponentów

Standardowy strumień wody
Dzięki dodaniu ścierniwa można przeciąć niemal każdy twardy materiał.

Strumień czystej wody
Strumień czystej wody o średnicy włosa, idealny do cięcia miękkich materiałów.

Dynamic Waterjet®
Trzykrotnie większa prędkość i precyzja w porównaniu ze standardowym strumieniem wody.

HyperJet®
6.500 barów
Utrzymanie ciągłego ciśnienia roboczego na poziomie 6.000 barów zapewnia maksymalną wydajność.

HyPlex® Prime
4.150 barów
Najmocniejsza i najnowocześniejsza z dostępnych na rynku pompa z napędem bezpośrednim, wytwarzająca ciśnienie na poziomie 4.150 barów.

Pompa wzmacniaczowa
4.150 barów
Najtrwalsza i najbardziej bezobsługowa pompa ultra wysokociśnieniowa w branży ze stałym ciśnieniem roboczym 4.150 barów.

FlowXpert® 2016
FlowXpert 2016 to najszybsze i najbardziej inteligentne z dostępnych na rynku, oparte na modelu 3D oprogramowanie CAD/CAM dla obrabiarek strumieniowych.

FlowCut™
System sterowania, integrujący pracę pompy i głowicy tnącej oraz posuw w płaszczyźnie XY. ależy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, jak rodzaj materiału, jego grubość i żądane wykończenie krawędzi, a FlowCut wykona resztę.

FlowPath™
Proste podstawy technologii cięcia strumieniem wody. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom rysowania CAD i wielu funkcjom związanym z cięciem strugą wodno-ścierną, FlowPath nie pozostawia nic przypadkowi. Niezależnie od umiejętności operatorów powstają pierwszorzędne detale.

FlowNest®
Pełne rozmieszczenie geometryczne, optymalnie dostosowane do zasad cięcia strumieniem.

Jesteśmy po to, aby ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój zakład, spodziewasz się tego, co najlepsze. Naszym zadaniem jest zapewnienie naszym klientom narzędzia niezbędnego do zoptymalizowania pracy ich systemu. Szkolenia klientów mogą odbywać się zarówno w centrum szkoleniowym jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.
Szukaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?
Dowiedz się, co należy wiedzieć, aby
dokonać idealnego wyboru