System strumieniowy zaprojektowany specjalnie dla Ciebie

Oferowane przez Flow maszyny do cięcia strumieniem wodnym serii Mach dostosowane są, bez względu na ich zastosowanie, do potrzeb każdego budżetu.

Pobierz test cięcia

System strumieniowy zaprojektowany specjalnie dla Ciebie

Oferowane przez Flow maszyny do cięcia strumieniem wodnym serii Mach dostosowane są, bez względu na ich zastosowanie, do potrzeb każdego budżetu.

Pobierz test cięcia

Mach 2b

Jakość Flow, przystępna cena

Dzięki wiedzy i doświadczeniu Flow, Mach 2b wyposażony jest w te same podstawowe komponenty, co nasze urządzenia z najwyższej półki.

Porównaj maszyny serii MachPobierz broszurę

Solidna konstrukcją maszyny

Mocna konstrukcja odlewu ze stali sprawia, że ten potężny system strumieniowy jest w stanie wytrzymać najcięższe warunki produkcyjne.

Precyzyjny system posuwu

Wysokiej jakości śruby z nakrętkami kulkowymi i cyfrowy system napędu zapewniają wysoką dokładność i długi cykl życia produktu.

Centralne smarowanie

Automatyczne centralne smarowanie elementów mechanicznych wydłużające interwały serwisowe oraz dogląd maszyny zapewniających precyzję ruchu w celu zagwarantowania niezmiennej, najwyższej jakości i wydajności pracy.

Mobilna konsola sterowania

Wygodna w użyciu, przesuwalna konsola, umożliwiająca swobodne jej przemieszczanie.


Dostępne maszynowe Rozmiary

Wybierz , aby zobaczyć rozmiar maszyny konfiguracji.

1313b
2031b
4020b

Dane techniczne

Prędkość posuwu

10 m/min 

Dokładność prostoliniowości

± 0,13 m/min

Powtarzalność

± 0,064 m 


Podstawowe opcje komponentów

Cięcie strumieniem czystej wody
Strumień czystej wody o średnicy włosa, idealny do cięcia miękkich materiałów.

Standardowy system strumieniowy
Wykorzystuje właściwości ścierne garnetu, co zasadniczo umożliwia cięcie dowolnego twardego materiału.

HyPlex® Prime
4,150 BARÓW
Wysokociśnieniowa pompa, najbardziej zaawansowana z dostępnych na rynku urządzeń z napędem bezpośrednim, wytwarzająca ciśnienie na poziomie 4150 barów.

Pompa multiplikatorowa
4,150 BARÓW
Wysokociśnieniowa pompa, charakteryzująca się najdłuższym cyklem życia i najniższymi wymogami w zakresie konserwacji spośród wszystkich dostępnych na rynku pomp, pracująca przy ciągłym ciśnieniu roboczym 4150 barów.

FlowPath™
Należy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, takie jak rodzaj materiału, grubość i pożądana obróbka krawędzi, a FlowPath wykona resztę.

FlowXpert® 2015
Najwyższej jakości oprogramowanie, zapewniające większą efektywność pracy w systemie 3D przy jednoczesnym obniżeniu stopnia jej złożoności.

FlowNest®
Zaawansowany moduł zapewniający kontrolę geometrii, umożliwiający zagnieżdżanie mniejszych elementów wewnątrz większych.

FlowCut™
System sterowania układami urządzenia strumieniowego, integrujący pracę wysokociśnieniowej pompy, głowicy tnącej i stołu roboczego XY.

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój warsztat, spodziewasz się tego, co najlepsze. Zobowiązujemy się, aby zapewnić naszym klientom narzędzia niezbędne do zoptymalizowania pracy ich systemu. Organizujemy zarówno szkolenia teoretyczne, jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow.

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.

Odkrywaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?

Dowiedz się, jakie podstawowe czynniki należy uwzględnić, aby dokonać idealnego wyboru