Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Reinventing Waterjet

Najbardziej wytrzymałe pod względem konstrukcyjnym urządzenie, jakie jest dostępne na rynku, niezrównane pod względem technologicznym i projektowym.

Pobierz test cięcia

Seria Mach 200

Elevate Expectations

Mach 200 dzięki specjalnej konstrukcji oferuje znakomity stosunek ceny do wydajności i wysoką niezawodność. System zaprojektowano jako praktyczne i elastyczne rozwiązanie do obróbki strumieniowej, wyróżniające się sprawdzoną oryginalną technologią firmy Flow. Z Mach 200 otrzymujecie Państwo funkcje, które gdzie indziej są zarezerwowane dla drogich systemów klasy wyższej. Właściwy stosunek ceny do jakości. . 

Porównaj maszyny serii MachPobierz broszurę

Mach 200 wszechstronność zastosowania

Wszechstronność zastosowania

Mach 200 to praktyczna i uniwersalna obrabiarka strumieniowa. Dostęp z 3 stron dla łatwego załadunku i rozładunku materiału umożliwia optymalną wydajność systemu.

Mach 200 s Pivot+ do cięcia ukośnego

Głowica Pivot + do cięcia ukośnego

Zastosowana w maszynie Mach 200 głowica Pivot + nadaje się także do realizacji wymagających zadań. Kompaktowa głowica tnąca o lekkiej i wąskiej konstrukcji umożliwia cięcie w 5 osiach z kompensacją stożkowatości.

Mach 200 jest objęta programem wsparcia i serwisu firmy Flow.

Wsparcie techniczne firmy Flow

Mach 200 jest objęta programem wsparcia i serwisu firmy Flow. Stale pracujemy nad poprawą dyspozycyjności maszyn i tworzeniem programów gwarantujących bezproblemową eksploatację.

Mach 200 niezawodna eksploatacja

Niezawodna eksploatacja

Nowoczesne układy elektryczne oraz oprogramowanie Flow najnowszej generacji przyczyniają się do zapewnienia szybkiego zwrotu z inwestycji oraz niezawodności eksploatacji.


Dostępne wymiary maszyn

Wybierz typ maszyny.

Mach 200 1313 1313
Mach 200 3020 3020
Mach 200 4020 4020

Dane techniczne

Maksymalna prędkość posuwu

do 10 m/min

Dokładność ustalania wzdłużnego

± 0,083 mm/m

Powtarzalność

0,038 mm


Kluczowe komponenty - opcje

Pivot+ Waterjet
Głowica Pivot+™ Waterjet do cięcia kątowego z kompensacją stożkowatości to kompaktowy 5-osiowy mechanizm głowicy tnącej zapewniający wysoką precyzję cięcia.

HyPlex® Prime
4 150 barów
Najmocniejsza i najnowocześniejsza z dostępnych na rynku pompa z napędem bezpośrednim, wytwarzająca ciśnienie na poziomie 4 150 barów.

Multiplikator
4 150 barów
Wysokociśnieniowa pompa, charakteryzująca się najdłuższą żywotnością i najniższymi wymogami w zakresie konserwacji spośród wszystkich dostępnych na rynku pomp, o stałym ciśnieniu roboczym 4 150 barów.

FlowXpert® 2016
FlowXpert 2016 to najszybsze i najbardziej inteligentne z dostępnych na rynku, oparte na modelu 3D oprogramowanie CAD/CAM dla obrabiarek strumieniowych.

FlowCut™
System sterowania, integrujący pracę pompy i głowicy tnącej oraz posuw w płaszczyźnie XY. ależy po prostu wprowadzić podstawowe parametry cięcia, jak rodzaj materiału, jego grubość i żądane wykończenie krawędzi, a FlowCut wykona resztę.

FlowPath™
Proste podstawy technologii cięcia strumieniem wody. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom rysowania CAD i wielu funkcjom związanym z cięciem strugą wodno-ścierną, FlowPath nie pozostawia nic przypadkowi. Niezależnie od umiejętności operatorów powstają pierwszorzędne detale.

FlowNest®
Pełne rozmieszczenie geometryczne, optymalnie dostosowane do zasad cięcia strumieniem.

Jesteśmy po to, aby ci pomóc

Gdy inwestujesz w swój zakład, spodziewasz się tego, co najlepsze. Naszym zadaniem jest zapewnienie naszym klientom narzędzia niezbędnego do zoptymalizowania pracy ich systemu. Szkolenia klientów mogą odbywać się zarówno w centrum szkoleniowym jak i na terenie zakładu klienta. Dowiedz się więcej o zobowiązaniach usługowych firmy Flow

Zasoby dotyczące produktu

Filmy wideo, białe księgi i inne materiały z zakresu technologii strumieniowej.
Szukaj teraz

Pozbądź się wątpliwości

Nie masz pewności, która maszyna najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?
Dowiedz się, co należy wiedzieć, aby
dokonać idealnego wyboru